Одеські аудитори виявили незаконну виплату соціальної допомоги майже на півмільйона гривень


Порушення фінансової дисципліни в Управлінні охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області виявили державні аудитори під час ревізії цього органу.

Ревізію проведено за зверненням цього управління за окремим питанням: законність призначення, нарахування та виплати усіх видів соціальної допомоги, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Під час ревізії було перевірено період з 01.01.2014 по 30.09.2017.

Як з’ясували аудитори, спеціаліст з питань призначень та виплат соціальних допомог нараховувала як малозабезпеченим сім'ям державну соціальну допомогу дев’ятьом мешканцям району за відсутності всіх необхідних документів та підстав для її призначення. Як наслідок, державної соціальної допомоги на суму 438 тис. грн виплачено безпідставно. Через те, що виплати й нарахування проводились із 2013 року, сума збитків зросла до 453 тис. грн.

Матеріали ревізії аудитори передали до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.